סרטון עסקי ליוטיוב

all abouts converts

בעתיד הקרוב, כנראה יהיה יותר חשוב לעשות סרטון פרסומת ביוטיוב מאשר בטלויזיה. ישנם עסקים שלהם היום הזה כבר הגיע. יוטיוב היא רשת חברתית שמתחיל להיות קשה להתעלם ממנה.

למרות שמדובר במנוע החיפוש השני בגודלו עדיין ישנם עסקים שמתקשים להתחבר לזה. בתור התחלה ישנם כאלה שמפחדים לדבר מול המצלמה. , אבל אם אתם מםחדים לדבר מול מצלמה שמאפשרת לכם לעשות כמה טייקים, לערוך אתכם ולגרום לכם להישמע כמו מיליון דולר, איך יהיה לכם את האומץ לדבר מול הלקוחות שלכם. סרטון וידאו זו דרך מעולה ליצור רושם ראשוני טוב. מעבר לזה ישנםן עסקים שכל העסק פשוט נראה מורכב מידי. האמת הפוכה לחלוטין.

נכון- זה בהחלט מסובך יותר מפוסט בפייסבוק, אבל האפקט הוא הרבה יותר גדול ומשמעותי. סרטון טוב (או קבוצת סרטונים) יכול לתרום למודעות למוצר/שירות שלך, אהבה ומוצר/שירות שלך והכי חשוב יצירת אמון במוצר/שירות שלך. השיטה הכי טובה בעניין הזה היא פשוט להתחיל. להתחיל לצלם, להעלות סרטים, להבין מה הקהל שלך מחפש, מה עובד יותר ומה פחות והכי חשוב, לעשות טעויות. דרך הטעויות תוכל לגדול. אני אנסה במאמר הזה למנוע ממך כמה שיותר טעויות

מטרת הסרטון

לפני שאתה ניגש לתסריט והפקה, נסה להבין מה המסר שהארגון שלך משדר, מה מבדיל אותך מעסקים אחרים (מעבר לזה שיש לך וידאו), מי קהל היעד שלכם? האם זה חבר'ה צעירים או אנשים מבוגרים. הבנת קהל היעד שלך יעזור לך להבין מה מטרת הסרטון.

לתת ערך לצופים

הצעד הבא הוא לחשוב איזה סרט אתם רוצים לעשות. כדי שלסרט יהיה כח (וצפיות) הוא חייב לתת משהו לגולשים מעבר להיכרות עם העסק שלך. נסה לתת משהו כמו אלמנט בידורי, מרגש או מחנך. למד אותם משהו על התחום שלך (זה גם עוזר בהפיכתך לדמות סמכותית בתחום) הנה דוגמא לסרטון דל תקציב בידורי שנועד לקדם חברת בלנדרים. נשמע בהחלט נושא משעמם, אבל הסרטון הזה עבר את ה-16 מיליון ויש להם עוד כמה כאלההנה עוד דוגמא לסרט משעשע. שמטרתו להציג מוצר חדש


לאחר שהעלאתם את הסרט ליוטיוב, כדאי לדעת איך לקדם אותו נכון ברשת ולנצל בצורה טובה את היותו רשת חברתית- לבנות קהילה, להשיג נרשמים לערוץ וכו'. גם קידום ממומן דרך גוגל אדוורדס יכול לעשות את העבודה. אבל גם אם אין לכם את הרצון לקדם את הסרט, צריך לזכור שסרט באתר יכול לחסוך לגולש שלכם זמן (במקום לשבת לקרוא, פשוט לצפות בסרטון), יכול במהירות ליצור חיבור ואמון בין הגולש לעסק וקריאה לפעולה חזקה.

טיפים לצילום נכון

צור קשר