עריכת וידאו מקצועית- אינטרנט

במסגרת עבודתי כעורך הבית בחברת IVP התנסתי רבות בעריכה ובימוי של תוכניות אינטרנט וכתבות שטח לאתר נענע 10. ועבודות עריכה רבות לאתרים כמו וואלה ומאקו. בנוסף לעבודות האלה ערכתי גם תעודות זהות למתמודדות הדוגמניות 1, כתבות שבועיות מקוקה קולה וילג' ועשרות תוכניות בישול ולקחתי חלק בכמה פרוייקטים עצמאיים.


ג'ם סשיין – תוכנית אירוח בנענע 10 – עריכה ובימוי

ג'ם סשיין היתה תוכנית שבועית בהנחיית אמיר עמרמי, שכל שבוע אירחה מוסיקאי אחר אשר היה מדבר על עבודותו מאחורי הקלעים, נותן טיפים לגיטריסטים ומלמד כיצד לנגן את שירו החדש. הטריק בתוכנית היה לזייף עם מצלמה אחת אפקט של אולפן עם שלוש מצלמות שמצלמות בו זמנית. עבודה לא קלה בכלל. היינו מצלמים בלחץ בין ארבעה לחמישה פרקים ביום. אבל זאת בהחלט היתה אחת מהעבודות היותר מהנות שהיו לי.

הוידאופדיה - מאקו - עריכת וידאו

אחד מהפרוייקטים היותר מקוריים ומעניינים שיצא לי לעשות. עריכת עשרות סרטונים לוידיאופדיה של אתר מאקו. מעין אינדקס ווידאו להמון אירועים חדשותיים מהארץ ומהעולם.

אליזרין והמין האנושי - נענע 10 - עריכת וידאו ובימוי

בימוי ועריכה לעשרות כתבות בכיכובה של אליזרין וייסברג (זרוב), לשעבר הטאלנט הראשי של נענע 10. אחת מהעבודות בהם היה לי יותר חופש יצירתי מספק (לפחות מידי פעם…). זאת אחת הכתבות הכי אהובות עליי.   
לכתבהS

מאחורי הקלעים של חדשות ערוץ 2- מאקו

אחד הפרוייקטים הבהחלט יותר מעניינים שיצא לי לערוך. עשרות אייטמים מאחורי הקלעים ותעודות זהות לכתבי החדשות של ערוץ 2.   אני מאוד אוהב לערוך תעודות זהות ופה גם יצא לי ללמוד כמה דברים מעניינים.  
לכתבה

פרוייקט סבתא- עריכת וידאו

צא לי להיות אחד מהעורכים בתוכנית שבועית של נענע 10 בהנחיית גיא אריאלי, בה סבתות מכל העדות הציגו את יכולתן בבישול ואת האוכל האותנטי של עדתן. אחד מהפרוייקטים היותר קשים שהיו לי. הפעם הראשונה שהייתי צריך להתמודד עם אייטמים באורך של כ-  15 דקות לצפייה בפרוייקט סבתא.  
קישור לכתבה

תעודות זהות למתמודדי השרדות - עריכת וידאו

ההתנסות הראשונה שלי עם סרטי תעודות זהות. עריכת תעודות זהות וסרטי הדחה למתמודדים של הישרדות- האיים הקאריביים. בהחלט אחד מהפרוייקטים ההיסטרים והלחוצים. הסודיות על הדמויות היתה חזקה והיה קשה מאוד לערוך דמות שאתה לא יודע איך אתה אמור להוציא אותה. הבמאית היתה אשכרה מכוונת אותנו עם רמזים. כמו כן כתבתי וערכתי תקצירים משעשעים לפרקים 
לכתבה

Magic Tricks Academy- עריכת וידאו ואפטר אפקטס

סדרת אינטרנט ישראלית ללימוד קסמים- עריכה ואפטר אפקטס. בהחלט אחד מהפרוייקטים הכיפיים ביותר שיצא לי לקחת בהם חלק. הרמת ערוץ יוטיוב עם עשרות סרטונים ללימוד קסמים מאת צ'יקו הקוסם  

Judith: My quest for Judaism-1st Traile
עריכת וידאו ואפטר אפקטס

טריילר לסדרת אינטרנט עצמאית שהייתי גם שותף בכתיבה ובבימוי שלה